MINIPIVOVARY

www.minipivovary-pacovske.cz

www.easybrewtech.cz

Produkty

Pivovary a minipivovary

Produkty  /  Pivo

Servisní pohotovost

pivovarů a chladících zařízení
+420 601 383 655 - Josef Švára
6:00 – 22:00 včetně víkendů

Novinky

Nová sýrárna v Plané nad Lužnicí
09.07.2020

V současné době dokončujeme montáž velkoobjemových nádrží v mlékárně Madeta v Plané nad Lužnicí. Vzniká tu nová sýrárna s výrobní kapacitou asi 42 tun sýru denně, která zahájí svůj provoz na konci tohoto roku. Z PACOVSKÝCH STROJÍREN jsme...

Zobrazit všechny novinky >>>

Oznámení

STÁLE HLEDÁME NOVÉ KOLEGY!
05.02.2020

Seznam hledaných pozic naleznete v sekci KARIÉRA nebo nás můžete kontaktovat přímo na personálním úseku: personalni@pacovske.cz +420 724 589 699 Hledáme právě Vás!

Zobrazit všechna oznámení >>>

Tiskové zprávy

PACOVSKÉ STROJÍRNY slaví 140 let od zahájení provozu
18.09.2016

V rámci oslavy proběhl zápis do České knihy rekordů 15. září 2016 – Společnost PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s., výrobce komplexních technologických a procesních celků z ušlechtilých nerezových materiálů a mědi s vedoucím postavením na českém...

Zobrazit všechny tiskové zprávy >>>

Tradičními produkty PACOVSKÝCH STROJÍREN jsou pivovary a minipivovary.

Zájemci mohou navštívit náš specializovaný portál MINIPIVOVARY.

 

Nová řada produktů PACOVSKÝCH STROJÍREN:

EASY-BREW-TECH

V letošním roce uvede naše společnost na trh ucelenou řadu produktů pivovarských technologií pod značkou EASY-BREW-TECH, v rámci které nabídneme zákazníkům 6 typizovaných řad našich pivovarů ve 2 základních velikostních kategoriích: PUB Breweries a CRAFT Breweries. Každá řada bude nabízena ve variantě ECONOMY a PLATINUM. Umožníme tím tak našim zákazníkům lepší orientaci v nabízených technologiích a z našeho pohledu budeme schopni obsloužit více zákazníků a efektivněji.

Pivovary dostanou také nové názvy dle velikosti varny a v rámci atraktivnější prezentace ponese každá řada svou vlastní barvu.

2,5 hl     5,5 hl     11 hl      22 hl      33 hl        55 hl

HOPPY   KEGGY    PUBBY   MALTY   CRAFTER  BREWER

Do budoucna se hodláme soustředit především na upgradování, vylepšování, revizi a servis pivovarů tak, aby naši zákazníci dostali a využívali služby v moderní, včasné a efektivní podobě a po dlouhou dobu.

Nová identita EASY-BREW-TECH je dynamická, moderní a přesto zachovávající kvalitu tradičního českého výrobce, stejně jako celá produkce pivovarských technologií z dílny PACOVSKÝCH STROJÍREN.

 

 

Pivovary:

Významnou a tradiční součástí výrobního programu PACOVSKÝCH STROJÍREN jsou dodávky investičních a technologických celků v oblasti pivovarů. Kvalifikovaný tým našich expertů je schopen ve spolupráci se zákazníkem a dalšími odborníky v oboru navrhnout optimální technologické vybavení nových pivovarských provozů nebo zpracovat návrh postupu rekonstrukce a modernizace stávajících provozů. Vysoká kvalita produkce včetně profesionálního řemeslného zpracování garantuje komfortní užívání, spolehlivost a dlouhou životnost našich dodávek.

Minipivovary:

Naše společnost dodává minipivovary v různých modifikacích s roční kapacitou od 125 do 20 000 hl piva s vytápěním várenských nádob parou, horkou vodou nebo elektřinou. V dnešní době minipivovary nacházejí uplatnění nejen v restauračních a hotelových provozech, společenských a zábavních centrech, která kladou důraz na nabídku širokého sortimentu kvalitního piva určeného k okamžité konzumaci, ale i v průmyslové výrobě piva na regionální úrovni. Vysoká kvalita produkce včetně profesionálního řemeslného zpracování garantuje komfortní užívání, spolehlivost a dlouhou životnost našich dodávek. 

Minipivovary vyráběné u nás jsou charakteristické svou vysokou kvalitou, profesionálním řemeslným zpracováním (zejména měděných pokrývek varenských nádob), spolehlivostí a dlouhou životností. 

Navrhování, výroba a montáž aparátů odpovídá certifikaci dle EN ISO9001.