MINIPIVOVARY

www.minipivovary-pacovske.cz

www.easybrewtech.cz

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

Servisní pohotovost

pivovarů a chladících zařízení
+420 601 383 655 - Josef Švára
6:00 – 22:00 včetně víkendů

Novinky

Nová sýrárna v Plané nad Lužnicí
09.07.2020

V současné době dokončujeme montáž velkoobjemových nádrží v mlékárně Madeta v Plané nad Lužnicí. Vzniká tu nová sýrárna s výrobní kapacitou asi 42 tun sýru denně, která zahájí svůj provoz na konci tohoto roku. Z PACOVSKÝCH STROJÍREN jsme...

Zobrazit všechny novinky >>>

Oznámení

STÁLE HLEDÁME NOVÉ KOLEGY!
05.02.2020

Seznam hledaných pozic naleznete v sekci KARIÉRA nebo nás můžete kontaktovat přímo na personálním úseku: personalni@pacovske.cz +420 724 589 699 Hledáme právě Vás!

Zobrazit všechna oznámení >>>

Tiskové zprávy

PACOVSKÉ STROJÍRNY slaví 140 let od zahájení provozu
18.09.2016

V rámci oslavy proběhl zápis do České knihy rekordů 15. září 2016 – Společnost PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s., výrobce komplexních technologických a procesních celků z ušlechtilých nerezových materiálů a mědi s vedoucím postavením na českém...

Zobrazit všechny tiskové zprávy >>>

 

Na co se u nás můžete těšit?

 

- práce na hlavní pracovní poměr

- možnost získání svářecího oprávnění zdarma

- jubilejní odměny až 11 000 Kč

- 5 týdnů volna pro rodinu a koníčky

- práci pro společnost s více než 140 letou historií a vedoucím postavením na českém trhu

- zodpovědnou pozici, zajímavou práci

- odpovídající finanční ohodnocení

- možnost ubytování nebo příspěvek na dopravu

- teambuildingové akce

 

Firemní hodnoty

  • POCTIVOST: výrobu a dodávku všech zakázek doručujeme v maximální kvalitě. Součástí našich služeb je také inženýring, technické výpočty, projektové řízení a servisní služby.
  • INOVACE: díky našemu týmu odborníků se zúčastňujeme mezinárodních veletrhů inovací a technologických řešení. Aktuální novinkou je vysoce přesný laserový systém a vlastnictví licencí spojených s jeho provozem.
  • PACOV TÝM: jsme hrdí na náš kolektiv a úspěchy spojené s jeho prací. Celý tým, od dělnických pozic až po inženýry, přispívá k věhlasu a dobrému jménu našeho podniku.
  • TRADICE: již 140 let vyrábíme aparáty a zařízení z ušlechtilých nerezových materiálů a mědi. Na naše produkty spoléhají a denně je využívají stovky firem po celé České republice a na všech kontinentech světa.

 

Volná místa

Do PACOVSKÝCH STROJÍREN hledáme šikovné lidi na dělnické pozice, kvalifikované inženýry a konstruktéry a obchodní zástupce s technickým zaměřením. Podívejte se na aktuální nabídku pozic.