MINIPIVOVARY

www.minipivovary-pacovske.cz

PACOVSKÉ STROJÍRNY symbolizují tradiční českou strojírenskou výrobu, jejich kořeny sahají až do druhé poloviny 19. století. Zároveň jde o firmu, která se dynamicky rozvíjí a přináší na trh inovace a nové technologie. Historickou výrobu zemědělských zařízení a lihovarů společnost postupně rozšířila i na chladicí a nerezová zařízení, vybavení pivovarů a minipivovarů, zařízení pro chemický nebo farmaceutický průmysl a další technologické a provozní celky založené na zpracování ušlechtilých nerezových materiálů a mědi.

Sídlíme v srdci města Pacov na pomezí Českomoravské vrchoviny a jižních Čech, jsme majoritním zaměstnavatelem nejen v našem městě, ale také v přilehlém okolí. Jsme v naší výrobní oblasti jedničkou v České republice a máme významný podíl i na zahraničních trzích. Jsme hrdí na to, že za více než sto let naší existence vznikla v Pacově silná komunita lidí, kteří mají chuť vytvářet vlastníma rukama hodnoty, které přetrvají.

 

 

Novinky

PF 2017
22.12.2016

PACOVSKÉ STROJÍRNY přejí pohodové a klidné vánoční svátky, v roce 2017 pevné zdraví, hodně spokojenosti a úspěchů v osobním i pracovním životě.

Zobrazit všechny novinky >>>

Oznámení

Oslavy výročí 140 let tradice výroby v PACOVSKÝCH STROJÍRNÁCH
09.09.2016

V letošním roce slaví PACOVSKÉ STROJÍRNY výročí 140 let své historie. Srdečně zveme všechny obchodní partnery, přátele a rodiny s dětmi na oslavy, které proběhnou dne 15. 9. 2016 od 14:00 před areálem společnosti.

Zobrazit všechna oznámení >>>

Tiskové zprávy

PACOVSKÉ STROJÍRNY slaví 140 let od zahájení provozu
18.09.2016

V rámci oslavy proběhl zápis do České knihy rekordů 15. září 2016 – Společnost PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s., výrobce komplexních technologických a procesních celků z ušlechtilých nerezových materiálů a mědi s vedoucím postavením na českém...

Zobrazit všechny tiskové zprávy >>>