MINIPIVOVARY

www.minipivovary-pacovske.cz

Pivovary a minipivovary

Sanitační stanice

Novinky

Pivovar AleBrowar, Polsko
26.05.2017

Do polského města Lebork, které leží u Baltského moře, dodaly a instalovaly PACOVSKÉ STROJÍRNY malý průmyslový pivovar s třínádobovou varnou o objemu 35 hl. Investor, polská společnost AleBrowar, je již na polském trhu s pivem velmi...

Zobrazit všechny novinky >>>

Oznámení

STÁLE HLEDÁME NOVÉ KOLEGY!
26.05.2017

Seznam hledaných pozic naleznete v sekci KARIÉRA nebo nás můžete kontaktovat přímo na personálním úseku: personalni@pacovske.cz +420 724 589 699 +420 731 125 551 Hledáme právě Vás!

Zobrazit všechna oznámení >>>

Tiskové zprávy

PACOVSKÉ STROJÍRNY slaví 140 let od zahájení provozu
18.09.2016

V rámci oslavy proběhl zápis do České knihy rekordů 15. září 2016 – Společnost PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s., výrobce komplexních technologických a procesních celků z ušlechtilých nerezových materiálů a mědi s vedoucím postavením na českém...

Zobrazit všechny tiskové zprávy >>>

  

Použití:

Nádrže sanitace jsou součástí sanitační stanice CIP a slouží jako zásobní nádrže pro sanitační roztoky (kyseliny a louh) a teplou oplachovou vodu. Na základě požadavků zákazníka jsou vyráběny nádrže různých velikostí a sestav. 

Popis:

Stojaté nerezové válcové nádoby jsou opatřené průlezem a technologickými hrdly, jsou uložené na nohách se stavitelnými šrouby. Pro rozmíchání sanitačního roztoku mohou být opatřeny vrtulovým míchadlem. 

Zvláštní vybavení:

  • Hrdla pro měřicí a regulační techniku
  • Topné hady
  • Míchadla
  • Izolační plášť
  • čerpadlo