MINIPIVOVARY

www.minipivovary-pacovske.cz

www.easybrewtech.cz

O společnosti

Ochrana osobních údajů

Novinky

PF 2019
23.12.2018

PACOVSKÉ STROJÍRNY přejí pohodové a klidné vánoční svátky, v roce 2019 pevné zdraví, hodně spokojenosti a úspěchů v osobním i pracovním životě.

Zobrazit všechny novinky >>>

Oznámení

SVÁŘECÍ KURZ NA METODU TIG - "ZK 141"
06.02.2017

PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s. nabízejí zájemcům možnost absolvovat za zvýhodněných podmínek SVÁŘECÍ KURZ NA METODU TIG – „ZK 141“ Akční cena celého kurzu: Pro jednotlivce 10.000,- Kč/kurz Pro studenty učilišť a středních škol 7...

Zobrazit všechna oznámení >>>

Tiskové zprávy

PACOVSKÉ STROJÍRNY slaví 140 let od zahájení provozu
18.09.2016

V rámci oslavy proběhl zápis do České knihy rekordů 15. září 2016 – Společnost PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s., výrobce komplexních technologických a procesních celků z ušlechtilých nerezových materiálů a mědi s vedoucím postavením na českém...

Zobrazit všechny tiskové zprávy >>>

Zpracování osobních údajů

Informujeme Vás, že zpracováváme Vaše osobní údaje za účelem hodnocení uchazečů o zaměstnání a náborového procesu, a to pro Vámi poptávanou pozici, popř. v případě Vašeho souhlasu níže také pro ostatní otevřené pozice. Právními důvody ke zpracování jsou naše oprávněné zájmy.

Zpracovávanými osobními údaji jsou Vaše identifikační údaje, kontaktní údaje, údaje o Vaší kvalifikaci a další údaje obsažené ve Vašem životopise včetně fotografie či údaje požadované pro konkrétní pozici. V případě, že se jedná o pozici s hmotnou odpovědností, zpracováváme také požadované údaje o trestní bezúhonnosti.

Správcem osobních údajů je společnost PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s., IČO: 15821773, se sídlem Nádražní 697, 395 01 Pacov, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích pod sp. zn. B 102.

Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů pro výše uvedený účel a o Vašich právech naleznete zde.

Vedle výše uvedeného, v případě Vašeho souhlasu budeme Vaše údaje vést ještě i po dobu 12 měsíců od jejich poskytnutí v seznamu potenciálních uchazečů pro budoucí výběrová řízení.