MINIPIVOVARY

www.minipivovary-pacovske.cz

www.easybrewtech.cz

O společnosti

Ochrana osobních údajů

Servisní pohotovost

pivovarů a chladících zařízení
+420 601 383 655 - Josef Švára
6:00 – 22:00 včetně víkendů

Novinky

Nová sýrárna v Plané nad Lužnicí
09.07.2020

V současné době dokončujeme montáž velkoobjemových nádrží v mlékárně Madeta v Plané nad Lužnicí. Vzniká tu nová sýrárna s výrobní kapacitou asi 42 tun sýru denně, která zahájí svůj provoz na konci tohoto roku. Z PACOVSKÝCH STROJÍREN jsme...

Zobrazit všechny novinky >>>

Oznámení

STÁLE HLEDÁME NOVÉ KOLEGY!
05.02.2020

Seznam hledaných pozic naleznete v sekci KARIÉRA nebo nás můžete kontaktovat přímo na personálním úseku: personalni@pacovske.cz +420 724 589 699 Hledáme právě Vás!

Zobrazit všechna oznámení >>>

Tiskové zprávy

PACOVSKÉ STROJÍRNY slaví 140 let od zahájení provozu
18.09.2016

V rámci oslavy proběhl zápis do České knihy rekordů 15. září 2016 – Společnost PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s., výrobce komplexních technologických a procesních celků z ušlechtilých nerezových materiálů a mědi s vedoucím postavením na českém...

Zobrazit všechny tiskové zprávy >>>

Zpracování osobních údajů

Informujeme Vás, že zpracováváme Vaše osobní údaje za účelem hodnocení uchazečů o zaměstnání a náborového procesu, a to pro Vámi poptávanou pozici, popř. v případě Vašeho souhlasu níže také pro ostatní otevřené pozice. Právními důvody ke zpracování jsou naše oprávněné zájmy.

Zpracovávanými osobními údaji jsou Vaše identifikační údaje, kontaktní údaje, údaje o Vaší kvalifikaci a další údaje obsažené ve Vašem životopise včetně fotografie či údaje požadované pro konkrétní pozici. V případě, že se jedná o pozici s hmotnou odpovědností, zpracováváme také požadované údaje o trestní bezúhonnosti.

Správcem osobních údajů je společnost PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s., IČO: 15821773, se sídlem Nádražní 697, 395 01 Pacov, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích pod sp. zn. B 102.

Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů pro výše uvedený účel a o Vašich právech naleznete zde.

Vedle výše uvedeného, v případě Vašeho souhlasu budeme Vaše údaje vést ještě i po dobu 12 měsíců od jejich poskytnutí v seznamu potenciálních uchazečů pro budoucí výběrová řízení.