MINIPIVOVARY

www.minipivovary-pacovske.cz

www.easybrewtech.cz

Dotační projekty

Úspory energie

Novinky

Vakuové kotle na výrobu dětské výživy
15.03.2018

Výroba marmelád a rajčatových protlaků probíhala v závodu Fruta Podivín v již nevyhovujících vakuových kotlích starých více než 35 let, a proto se společnost rozhodla výrobu zmodernizovat a vsadila na již prověřeného dodavatele...

Zobrazit všechny novinky >>>

Oznámení

STÁLE HLEDÁME NOVÉ KOLEGY!
29.01.2018

Seznam hledaných pozic naleznete v sekci KARIÉRA nebo nás můžete kontaktovat přímo na personálním úseku: personalni@pacovske.cz +420 724 589 699 +420 731 125 551 Hledáme právě Vás!

Zobrazit všechna oznámení >>>

Tiskové zprávy

PACOVSKÉ STROJÍRNY slaví 140 let od zahájení provozu
18.09.2016

V rámci oslavy proběhl zápis do České knihy rekordů 15. září 2016 – Společnost PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s., výrobce komplexních technologických a procesních celků z ušlechtilých nerezových materiálů a mědi s vedoucím postavením na českém...

Zobrazit všechny tiskové zprávy >>>

Projekt se skládá z několika etap:

  1. Úspory energie - Decentralizace vytápění a ohřevu teplé vody

Popis etapy:V rámci etapy dojde k decentralizaci vytápění a ohřevu teplé vody u hlavních objektů v areálu společnosti - Administrativně technický objekt, šatny archiv, školicí středisko, škola sváření, vzorkovna, výrobní hala, hala Packo, mořírna, truhlárna, hlavní kotelna.

  1. Úspory energie - Rekonstrukce osvětlení

Popis etapy:V rámci etapy dojde k rekonstrukci osvětlení na objektech - Administrativně technický objekt, výrobní hala, hala Packo, mořírna.

  1. Úspory energie - Měření a regulace

Popis etapy:V rámci etapy dojde k modernizaci systému měření a regulace vytápění a osvětlení na těchto objektech - Šatny archiv, školicí středisko, škola sváření, administrativně technický objekt, výrobní hala, hala Packo, mořírna, truhlárna.

  1. Úspory energie - Stavební opatření

Popis etapy:V rámci etapy dojde k realizaci stavebních opatření – zateplení obvodových konstrukcí, střech, stropů a výměna otvorových výplní na těchto objektech - Šatny archiv, školicí středisko, škola sváření, vzorkovna, administrativně technický objekt.